Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Poslední červencovou noc si užijte na nejlepší party měsíce! Už tento pátek totiž v samotném srdci Prahy, v bezkonkurenčním nadčasovém a světoznámém klubu Duplex můžete zažít další z večerů, na které se prostě jen tak nezapomíná.

A co že si to vlastně nesmíte nechat ujít? Mladý a talentovaný český producent a DJ Pauli Gabrieli se v rámci rezidentní noci Private Jet představí v předním pražském klubu společně s dalšími třemi hudebně nadanými hosty. Kopiloty se tak na soukromém letu kapitánovi Gabrielimu pro tentokrát stanou DJs Manene, Sedliv a Robko. A ti udělají všechno pro to, aby pasažéry během letu provedli každou turbulencí.

duplex2

Už tento pátek vás za doprovodu excelentních mixů vezmou do oblak také sexy letušky v luxusních kostýmech značky Arina Couture. Že je o co stát si můžete ověřit na fotografiích nebo přímo na FB stránce této peckózní události.

duplex3

Vstup na páteční Private Jet v klubu Duplex je zdarma pro všechny, kteří při odbavení u vstupu vyplní registrační formulář Duplex karty a stanou se tak členy jeho aerolinek. A nezapomeňte, letadlo odlétá už ve 22 hodin.

duplex1

info:

klub Duplex

Václavské náměstí 21, Praha 1

rezervace VIP stolů na:

reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

odkaz na akci: Facebook.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »