Dobrá, s tím slovem muž jsme to možná až příliš generalizovali, ale tento teprve tříletý chlapec nás opravdu zaujal. DJ Arch Jnr se totiž pomalu ale jistě stává nejen africkou hvězdou. Vlastním jménem Oratilwe Hlongwane pocházející z Jihoafrické republiky se o hudbu zajímal už v plenkách a rodiče jeho nezpochybnitelný talent podpořili a pomohli malému dýdžejovi se své zálibě věnovat.

Ještě pár faktů předtím, než vás ohromí následující videa. Že svět o malém DJ Archovi Juniorovi ještě uslyší dokazuje například fakt, že jeho kanál na stránce Youtube odebírá téměř osm tisíc uživatelů, počet shlédnutí vystoupení DJ se pak ne zřídkakdy pohybuje ve sto tisících. Že Oratilwe milující hlavně house music opravdu umí uznali i mnozí, kteří se DJingu věnují profesionálně. „Jsem DJ a jsem opravdu dojat, protože Arch Jnr umí takové věci, které neumí ani někteří dospělí dýdžejové. Zdá se, že nemá limity,“ uvedl například na Facebooku EfDaddy Hinton.

Neříkejte, že byste na tenhle mix nezapařili..

A jak to celé začalo?

Malý Jihoafričan už stihl i vystupovat v místním rádiu. Prohlédněte si videa z jeho vystoupení. Mnohá další najdete přímo na jeho kanálu na Youtube. Jsme si jisti, že o tomto chlapci ještě uslyšíme.

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »