Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Americká filmová studia 20th Century Fox představila dechberoucí trailer k novému filmu s Leonardem DiCapriem v hlavní roli, který si koncem letošního roku rozhodně nesmíme nechat ujít.

Že už dávno není tím chlapcem, který lámal dívčí srdce v Titanicu, se nám Leo snažil vysvětlit už v několika svých rolích. A my musíme uznat, že se mu to vážně daří. Střídání světových topmodelek v jeho lóži totiž nijak nepoškodilo Dicapriův nepochybný herecký talent, který projevil v různých typech filmů od komedií jako Chyť mě, když to dokážeš (2002), dramat Letec (2004) nebo Krvavý diamant (2006), thrillerů Prokletý ostrov nebo Počátek (obojí 2010) až po nedávné pecky Nespoutaný Django (2012), Velkého Gatsbyho a Vlka z Wall Street (obojí 2013). Přes jeho neuvěřitelné výkony však herec zatím nezískal žádného Oscara.

Potenciální šanci k zisku vysněné zlaté sošky tak Leonardovi přináší trhák konce letošního podzimu, film The Revenant. Do karet mu hraje nejen reálnost scénáře vycházejícího ze skutečného příběhu, ale především režírování filmu Mexičanem Alejandro Gonzálezem Iñárritu, který na rozdíl od DiCapria za svůj poslední počin, film Birdman, získal Oscary hned čtyři.

V dobrodružném dramatu The Revenant ztvární Leonardo DiCaprio v hlavní roli lovce kožešin Hugha Glasse, který se v roce 1822 vydá do divočiny za obchodem, kde se ale setká s medvědem a ten ho těžce zraní. Glass se pak snaží v nehostinné krajině přežít a bojuje o holý život. Ve vedlejší roli pak uvidíme například také Toma Hardyho, který nás naposledy oslnil v novodobém zpracování filmu Mad Max (2015).

V českých kinech by se měl snímek The Revenant objevit začátkem příštího roku.

foto: http://www.foxmovies.com/movies/the-revenant

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »