Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Foto: Martin Buček, www.martinbucek.com / www.fotoprotebe.com

Jsi ráda středem pozornosti nebo je pro tebe focení spíš zábava?

Nejsem typ ženy, která by v běžném životě prahla po tom být středem pozornosti. Spíš mě to začalo už v době dospívání obtěžovat, především v době, kdy mi začala růst prsa. Bývám středem pozornosti, aniž bych si to přála, a vyhovuje mi to jen, když se mi to zrovna nějakým způsobem hodí. Jsem ale spíš člověk, co má rád klid. Při focení je to samozřejmě věc jiná. Jsem v tu chvíli opečovávaná a hýčkaná jako princezna. Finální pohled do zrcadla po skvělé práci vizážistky, navíc v nádherných šatech, je i pro mě fascinující. Večer pak v koupelně opláču, že zítra už to budu zase jen já.

Muž, který tě bude nadevše milovat, ale s prázdnými kapsami, nebo zajištěný nevěrník, který ti koupí cokoliv, co si budeš přát?

Těžce bojuji se sladkou naivitou a ještě stále se nacházím ve věku, kdy věřím na lásku až za hrob. Upřímně se mi zatím ale ještě nevyplatila. Muži jsou lovci a myslím, že dříve nebo později se nevěrníkem, byť příležitostným, stane každý muž. Začínám již ztrácet iluze. Muži nás vytvářejí a vychovávají, zanechávají rány a ukazují nám tvrdou realitu. Člověk nikdy nemá vše, možná se mě zeptejte, až mi bude čtyřicet let. Tehdy už snad budu vědět přesnou odpověď a něco mi říká, že ta první možnost to nebude.

Už máš chlapa skoro v hrsti, ale chce to ještě vytáhnout poslední eso. Co je tvoje tajná ženská zbraň, kterou každého dostaneš?

Moje tajná ženská zbraň? To je záludná otázka. Říká se, že největší štěstí v životě člověka běhá po obýváku a dělá nepořádek. Doma mi běhá roční dcera, a to je vážně ESO. Myslím, že ta dostane do kolen každého. A pokud dotyčného gantlemana ne, vím aspoň hned, že tady růže nepokvetou. Muži říkají, že na děti se nejlépe balí ženské, ale nevím, zda to úplně platí i naopak.

Galerie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »