Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Julie Zugarová
Foto: Martin Buček, www.martinbucek.com / www.fotoprotebe.com produkce: Playboy CZ

Fotíš se jen pro zábavu, nebo jsi spíš exhibicionistka a jsi tak ráda středem pozornosti?

Být modelkou a fotomodelkou byl vlastně odjakživa takový můj tajný sen, ale do konce střední školy jsem se tomu nijak nevěnovala. Zlom nastal tehdy, když jsem se přihlásila do soutěže krásy a dostala se rovnou do finále té největší u nás – České Miss 2009. Od té doby se modelingu věnuji a nabídek je stále více a více. Exhibicionistka určitě nejsem, ale ráda se líbím, tedy asi jako každá žena. Aby výsledek focení nebyl nudný, musí v něm být kousek vášně a špetka exhibicionismu by na fotkách neměla chybět.

Čím tě chlap totálně dostane?

Na mužích mám nejraději zdravé sebevědomí a přirozenou sílu osobnosti. A hodně na nich oceňuji humor. Ráda se směju a mám rada vtipné, hodné a inteligentní muže.

Uvaříš mu svíčkovou se šesti, nebo ho ohromíš tím, že umíš derivovat?

Derivací ho asi neohromím, matematiku jsem nikdy moc nemusela a možná i proto jsem raději vystudovala pedagogickou školu, která mi je mnohem blíže.  Takže chlapa raději ohromím svíčkovou, nebo úplně nejlépe pečenou kachnou se zelím. Tu mám totiž, kromě středomořské kuchyně, úplně nejraději 🙂

Kým budeš za deset let?

Pocházím ze soudržné tradiční rodiny, takže proto budu asi za deset let s největší pravděpodobností  dobrou manželkou a matkou svých dětí. Jsem rodinný typ a moc se na tuhle životní roli těším.

Galerie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Komentáře obsahující útoky na třetí osoby, linky na externí zdroje (URL) a taky komentáře neobsahující názor k tématu článku nebudou publikovány. Děkujeme za pochopení a přejeme plodné diskuze.

« REKLAMA »